NÁBYTOK NA MIERU

KUCHYNE

Kuchyňa je miesto, kde rodina žije.

V našom kuchynskom štúdiu vás radi prevedieme širokými možnosťami, ktoré trh ponúka. Od výberu materiálov, cez kovania, výsuvné systémy až po moderné elektrické spotrebiče, ktoré zaisťujú väčšie pohodlie a čoraz viac odľahčujú prácu a uľahčujú každodenný život v kuchyni.

DETSKÉ IZBY

Izby vyrobené na mieru. Potrebujete zariadiť izbu pre nový prírastok, pubertálneho školáka alebo pre večne učiaceho sa študenta? Veľmi radi vám poradíme a zhmotníme vaše predstavy.

POSTELE, ŠATNÍKY, SKRINE

Zariadime aj vašu spálňu. Potrebujete novú posteľ, vstavanú skriňu alebo dokonca celý šatník? Vyrobíme vám ich na mieru podľa vašich požiadaviek a predstáv.

STOLY, STOLÍKY A KOMODY

V našej ponuke nájdete aj stoly, stolíky a komody vyrobené z masívu.

OBÝVACIE STENY

Obývacia izba je miestom stretnutí s rodinou či priateľmi. A nielen to. Je to aj miesto relaxu a oddychu po náročnom dni.

CHODBOVÉ ZOSTAVY

Zariadime  aj vašu  vstupnú halu, chodbu alebo predsieň.  Prispôsobíme sa vaším potrebám aj predstavivosti. Vaša nová predsieň vyrobená u nás splní všetky vaše očakávania. 

OBCHODNÉ PRIESTORY

Do nášho portfólia spadá aj výroba kancelárskeho nábytku. Kancelárske stoly, skrine, alebo nábytok aký si želáte a ktorý vám vytvorí tie najlepšie pracovné podmienky.

RÔZNE

Ponúkame vám aj náhľad rôznych realizácii počas nášho pôsobenia na trhu. Náš záber je skutočne široký. Za ten čas, ktorý na trhu pôsobíme, nám do cesty priniesol mnohé výzvy.

PREZRITE SI NAŠU PONUKU
A NEVÁHAJTE NÁS
KONTAKTOVAŤ