FARBY A POVRCHY V KUCHYNI

4 TOP TRENDY V ROKU 2021

Premýšľate nad novou kuchyňou, alebo chcete dopriať nový dizajn tej pôvodnej?
Upriamte svoju pozornosť na farby a povrchy.

1. BIELA VS ČIERNA

Biela kuchyňa je stále trendová a nadčasová a medzi zákazníkmi bude mať vždy svoje miesto. V poslednej dobe sa však veľkej obľube tešia tmavé farby. Dodajú kuchyni štýlový a elegantný vzhľad, nádych luxusu a osobitý vkus. Vybrať si môžete z čiernej alebo antracitovej farby. Obe sú trendy a poskytujú štedrý priestor na kombináciu – tak ako s farbami, tak aj s materiálmi, nábytkom a podlahami.
Biela kuchyňa
Čierna kuchyňa

2. PASTELOVÉ TÓNY

Na rozdiel od odvážnych odtieňov posledných rokov, jemne tónované farby vnesú do vašej kuchyne veľa pohodlia a harmónie. Napríklad jemné pieskové tóny alebo pastelové farby.  Vďaka tomu pôsobí kuchyňa teplejšie, útulnejšie ale aj priestrannejšie a príjemnejšie.

Kuchyňa
Kuchyňa

3. OBĽÚBENÝ MASÍV

Pokiaľ ide o materiály, veľmi populárny je masív. Ak máte radi prirodzenosť, drevo alebo vzhľad dreva, potom je pre vás tým dokonalým materiálom. Miestnosť v okamihu zútulní a vytvorí príjemnú atmosféru.  Obzvlášť populárne sú teplé tóny dreva. Kombinovať však môžete aj tmavé drevo so svetlým interiérom.

Kuchyňa masív

4. VÝHODY MATNÝCH POVRCHOV

Kým pred niekoľkými rokmi prevládal v kuchyni lesklý povrch, teraz je to viac o matnom vzhľade. Kuchyňa tak pôsobí elegantne. Kombináciou dreva a matných dvierok dosiahnete fascinujúci kontrast a upokojujúci dizajn. Moderné povrchy zabodujú aj povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Uľahčí to jej údržbu a v kuchyni bez úchytiek je to veľkou výhodou. Bez ohľadu nato či ide o vidiecku kuchyňu, škandinávsky dizajn alebo moderné zariadenie, matné kuchynské dvierka sa hodia ku každému štýlu.  Dokonca aj spotrebiče sú k dispozícii v matnom prevedení rovnako tak s úpravou proti odtlačkom prstov, ktoré dotvárajú celok.

Kuchyňa matný povrch
Kuchyňa matný povrch
Kuchyňa matný povrch
Kuchyňa matný povrch

Zo svojej kuchyne môžete vytvoriť útulné miesto, kde sa stretne celá rodina. Miesto, kde sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Jednoducho doma.

PREZRITE SI NAŠU PONUKU
A NEVÁHAJTE NÁS
KONTAKTOVAŤ